Zielone Tygodnie

W Berlinie panuje zielony szał – trwają największe na świecie targi żywności „Grüne Woche”. Zaczęło się 80 lat temu od małego, niewinnego targu, a skończyło na tym, że wszystkie hale Messe Berlin pękają w szwach. Organizatorzy oczekują ponad 400 tysięcy gości. Na potrzeby prasy wyliczyli nawet, że niczego nieświadomy czterystatysięczny gość pojawi się u wrót targów w sobotę 21 stycznia około godziny 10 rano. Ale mała szansa, żeby dopadły go rzesze fotoreporterów – raczej natknie się na łażących w cielęcych głowach aktywistów Greenpeace’u przekonujących, że krowy produkujące ukochany przez Niemców jogurt Landliebe są karmione genetycznie modyfikowaną paszą.

Na targach, jak to na targach, generalnie nudy, choć goście zdają się być zadowoleni darmowymi próbkami jedzenia i tanim alkoholem. A branżowi, wiadomo, ubijają swoje interesy. Tylko świnie zdają się być tym wszystkim znużone i grzeją się w cieple sztucznych lamp. Choć chyba dopadła je grypa. Kliknij na zdjęcie, żeby się przekonać (świnie nie są takie ciężkie, w końcu to dopiero prosiaki).

Kliknij na świnie, a kichną. (plik wideo, 640 KB)

12 myśli na temat “Zielone Tygodnie

  1. Koledzy zaraz się po[łacze co wy robicie ja sobie w domu mieszkam jako pulilek a wy się tam tłoczycie jak świnie. Chodźcie do mnie 😉

  2. Okrutne to przeciez zwierzta niewinne a jaki piepszony grubas je zerzre
    🙁

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.